Маж на возраст од околу 50 години бил пронајден обесен на дрво на брегот на Дунав во Белград.


Полицијата и Брзата помош веднаш биле повикани на местото на настанот, a екипата на Брза Помош можела да констатира само смрт.

Сведоците на настанот сведочат дека глетката била шокантна, а многу минувачки вклучително и деца и постари лица биле вознемирени од глетката.

Во моментот полицијата работи на утврдување на идентитетот на обесениот човек, а потоа ќе се води истрага дали станува збор за самоубиство и кои биле мотивите.

Извор: Novosti.rs

претходниот член,Волонтер од тестирање на вакцина против КОВИД19 открива страшна вистина за вакцините:
Следната статијаБизарна традиција: Жителите на Поморавје покажуваат материјален статус и богатство преку изградба на луксузни гробници како за фараони

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде