May be an image of one or more people and text

Интервју со најпознатиот македонски текстописец – Огнен Неделковски

Новинар: Магдалена Стојмановиќ

Продукција: Проспериум ФИЛМС

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Како правилно да ги јадете овошјето и зеленчукот
Следната статијаСе што треба да знаете за употребата на млеко и млечни производи