Погледнете го интервјуто со српскиот новинар и идеен творец на проектот „Радио МОСТ“ – Бобан Јовановиќ за емисијата „Мој збор“.

Новинар: Магдалена Стојмановиќ

Продукција: Проспериум Филмс

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде