Погледнете го интервјуто со српскиот новинар и идеен творец на проектот „Радио МОСТ“ – Бобан Јовановиќ за емисијата „Мој збор“.

Новинар: Магдалена Стојмановиќ

Продукција: Проспериум Филмс

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Рецепт за домашен лосион за самопотемнување или крема за сончање
Следната статијаСончево со мала до умерена локална облачност

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде