No description available.

Проследете го интервјуто со проф.д-р Лазе Трипков за „Мој збор“ и „Радио МОСТ“.

Новинар: Магдалена Стојмановиќ

Продукција: Проспериум филмс

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Денеска е голем христијански празник: св.Константин и Елена
Следната статијаПорака за сите жени: Слобода преку намалување на to do листата