Интервју со македонската писателка Наде Стојилковиќ 

Новинар: Магдалена Стојмановиќ

Продукција: Проспериум Филмс

Благодарение на: Боград Хотел и Тренд кафе

ИЗВОРМој збор / Радио МОСТ
претходниот член,Како да подготвите домашно и органско масло за сончање
Следната статијаПрекумерено внесување на вода може да биде опасно

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде