претходниот член,СЗО со предвидување дека сепак само дисциплината ќе не спаси од пандемијата
Следната статијаДобри вести: Омикрон бранот поминува

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде