претходниот член,Пред спиење не палете светло туку свеќи, еве зошто:
Следната статијаООН им порача на Израел и Хамас да ги смират тензиите

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде