претходниот член,Словенското здружение „Франц Прешерен“ со поддршка за проектот радио „Мост“
Следната статијаПОЛИТИЧКИ ГОВОРИ И ЈАВНИ НАСТАПИ – Илустрација 10

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде