Ви претставуваме колаж од велигденски декорации кои ги испраќаат нашите читатели до редакцијата.

Во декорациите се вклучени бојадисани велигденски јајца, трпези и слатки.

Испратете ги и вашите креативности на redakcija.mojzbor@gmail.com или директно во facebook чет и поплнете го колажот.

Фотографија 1:

No description available.

Фотографија 2: 

Фотографија 3: 

No description available.

Фотографија 4: 

No description available.

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Земајте го почесто: Црн бибер се користи во превенција на болести
Следната статијаКако да препознаете дека ви недостига витамин Ц

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде