Сепак, студија со учество на 1.500 мажи открила дека секој петти не сака да има орален секс.

Ако вие или вашиот партнер припаѓате на оваа група, можеби ќе ви се допадне со овие совети. Не слегувајте веднаш, туку фокусирајте се на другите делови од телото што жената сака да ги стимулира.

Скокајте под туш и оставете капки вода да паѓаат на телото, разредувајќи го неговиот вкус. Ако аромата подолу е сè уште пресилна, пробајте лубрикант за разредување на мирисот.

Ако вкусот е тој што ви го одвлекува вниманието, наместо јазикот, дувајте топол воздух над клиторисот за да ја возбудите уште повеќе.

Потоа можете да преминете на светло лижење – напишете ја азбуката и фокусирајте се на буквите што ја возбудуваат особено.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде