Мажи кои исчезнуваат како проголтани од црна дупка, кои не сакаат сериозна врска, гледаат повеќе жени истовремено, љубоморни, алкохоличари, лажговци …

Има и такви кои доведоа до нов концепт кај машко-женско врски – риболов.

Ова го прават луѓе кои се преправаат дека се послободни во разбирањето отколку што навистина се со цел да ја придобијат личноста што им се допаѓа.

Тие ќе пофалат како изгледа вашата гардероба, вашата посветеност на работата или духовитата смисла за хумор.

И по неколку месеци врска, сè ќе почне да му пречи.

Се прашувате што се случи во меѓувреме? Ништо. Тој ја покажа вистинската природа.

И, вие бевте жртва на риболовот!

ИЗВОРАло
претходниот член,За жени во менопауза се препорачува чај од камилица
Следната статијаВлез во Хрватска без негативен ПЦР тест и карантин

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде