Претежно облачно, во источните делови со повремени сончеви периоди. Ќе дува слаб до умерен, а попладне вдолж Повардарието засилен северен ветер, кој ќе се задржи и во текот на ноќта.

ИЗВОРУХМР
претходниот член,Уапсени се 81 лице на демонстрациите во Париз
Следната статијаРусинка која им помага на Србите прими две дози вакцина Спутник

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде