Променливо облачно со умерен, повремено засилен јужен ветер.

Попладне во вечерните часови ќе има локални врнежи од дожд, а на повисоките планини од снег.

Минималната дневна температура во Скопје ќе изнесува 3, а максималната ќе достигне 13 степени.

ИЗВОРУХМР
претходниот член,Зеленчук кој поттикнува создавање на тромб, избегнувајте го 6 месеци по прележување на корона
Следната статијаФенг шуи правила за поставување на слики во домот

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде