Со нови гости, вклучувања од сите страни на Балканот, нови енергии, многу музика, забава, нови содржини и награди, ќе биде одржана нова емисија „Мој збор“ на Радио МОСТ.

Радио МОСТ е интернет радио, мултилингвално, мултикултурно и интеркултурно радио кое се емитува на интернет просторот www.radiomost.net.

Телефонски вклучувања и гости ќе има од Сарајево, Нови Сад, Скопје, Белград, Куманово, Врање, Струга и многу други градови низ Балкан.

Ќе имате можност да ги проследите содржини поврзани со – активност на невладини организации, спорт, музика, поезија, книжевност, издаваштво, култура и уметност воопшто.

Емисијата „Мој збор“ започнува во 12.00 часот и трае до 14.00 часот.

Автор и водител на емисијата е – Магдалена Стојмановиќ.

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Ако предолго седите на работното место, треба почесто да…
Следната статијаРецепт за протеински шејк кој ќе ве нахрани после тренинг

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде