Комисијата за заразни болести со нов пакет предлог мерки меѓу кои и забрана за работа на угостителски објекти по 21 часот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде