Никогаш не се обложувате против мене, рече американскиот претседател Доналд Трамп во разговор со американските медиуми.

Аналитичарите Трамп го опишаа како „боксер кој губи, но е подготвен да го нокаутира својот противник во последната рунда“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде