Сончево со мала до умерена облачност и со слаб претежно североистеочен ветер.

Максималната температура ќе достигне од 11 до 17 степени.

Во Скопје сончево со малаоблачност и со температура до 14 степени.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде