На јутјуб се појави кратко видео во кое може да се види како три НЛО летаа во непосредна близина на Месечината пред да слетаа.

Видеото неодамна се појави во јавноста и ги засили теориите на заговор дека „не сме сами“ и дека меѓунас има и Вонземјани?!

Корисникот на Јутјуб „ ZeaL“ видеото го пренел од Французинот Жан Мишел Тенек, кој пак го пренел од анонимен јутјубер од Монтреал во Франција.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде