Анкетите покажуваат дека желбите на мажите над 40 години и на оние помладите значително се разликуваат. Верувале или не, овие постари лица најмногу сакаат романса во кревет!

Имено, бакнувањето и нежните, лесни, гушнати с**ови се на прво и второ место од нивните желби, дури и пред о**г с**с! Потоа следи т.н нормални с**ови, СМ игри и с** тројки.

Снимањето за време на с**т воопшто не им паѓа на памет.

Помладите се поспремни за експериментирање. Истражувањата покажуваат дека мажите се најактивни и најмоќни помеѓу 20 и 30 години, но потоа повеќе се фокусирани на квантитетот отколку на квалитетот.

ИЗВОРАло
претходниот член,Денеска Османи го потпишува билатералниот протокол меѓу Македонија и Бугарија во Софија
Следната статијаВитамин Ц е најдобрата заштита од изгореници од сонцето за време на летните периоди

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде