Новиот ден е нов почеток, а доколку добиете убава порака од саканата личност, сигурни сме дека денот ќе ви биде убав.
Пет најдобри пораки за почеток на денот

-Најдобрите работи во животот не се парите или луксузот, туку сигурен пријател како тебе. Нека ова светло утро е добро за двајцата!

-Нема подобар начин да започнете нов ден отколку со твојата насмевка. Ти благодарам, љубов моја, што ми го направи животот неверојатен. Добро утро!

-Ако животот ми дава 1 причина за плачење, само твоето присуство ми дава 100 причини за насмевка. Посакувам сончево добро утро на најдобрата жена на светот!

-Нека оваа порака за добро утро ти даде доволно бакнежи и внимание за да ви помогне да ги надминете предизвиците на денешницата. Го можеш тоа!

-Бидете љубезни, помагајте, бидете нежни и бидете позитивни. Тоа го научив од тебе. Добро утро и благодарам што ме направи подобро човечко суштество!

ИЗВОРНовости
претходниот член,Исчезна авион кој полетал од аеродромот во Сплит кон Германија
Следната статијаЕфикасни и природни начини за отстранување на дамките од пот на алишта

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде