Претпладне сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со краткотраен пороен дожд, грмежи и засилен ветер.

Минималната дневна температура во Скопје ќе изнесува 8 степени, а максималната ќе достигне 25 степени.

Среда: Сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Попладне ќе има услови за изолирана појава на краткотраен пороен дожд и ретки грмежи

Минималната дневна температура во Скопје ќе изнесува 8, а максималната дневна температура ќе достигне 25 степени.

 

ИЗВОРУХМР
претходниот член,Која категорија на пациенти никогаш не треба да јаде супа?!
Следната статијаЧетири намирници кои се сметаат за здрави, а не се!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде