Сончево и студено со мала до умерена облачност. Ќе дува умерен ветер од североисточен правец.

Минималната температура во Скопје ќе изнесува -6, а максималната ќе достигне 7 степени.

Слично време ќе се задржи во текот на целиот викенд.

ИЗВОРУХМР
претходниот член,Психичкиот автоматизам во ликовното творештво на Салвадор Дали
Следната статијаСок од домати е важен фактор во намалување на ризик од хипертензија

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде