Бекјарев се разболел од корона вирус минатиот месец, а неговото здравје се влошило пред околу десетина дена.

Последните недели тој бил на Инфективната клиника во Белград.

Актерот дознал дека бил позитивен на корона вирус додека снимал филм, поради што веднаш го напуштил сетот.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде