Нова македонска песна со наслов „Нека бидам сам“ во изведба на Бобан Апостолов, музиката и текстот се на Бобан Апостолов, додека аранжманот е на Милан Миланов.

Песната послушајте ја во продолжение:

*Оваа објава е од комерцијален карактер и порталот не презема никаква одговорност за естетиката, авторската содржина и доживувањето на публиката на оваа песна.

ИЗВОРЈутјуб
претходниот член,Науката открива: Кој дел од денот е идеален за водење на љубов
Следната статијаШвајцарија ја одобри вакцината „Џонсон и Џонсон“

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде