Сончево со умерена облачност.

Ќе дува слаб ветер од западен правец.

Минимална дневна температура ќе изнесува 4 степени, а максимална дневна 18 степени.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде