Наутро студено и ветровито.

Преку денот ќе биде облачно и ќе дува засилен северен ветер најизразен долж Повардарието и на поголемите височини.

Во западните делови и на север на планините ќе има услови за појава на краткотраен снег, а понекаде во долините е можен слаб дожд.

ИЗВОРУХМР
претходниот член,Лично сведоштво: Ова не е вирус, ова е ламја!
Следната статијаВо Солун присилно преземени две приватни клиники

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде