Можеби некого ќе изненади, но истражувањата покажаа дека 96 отсто од жените сакаат орален секс, но голем дел од нив никогаш не слушнале за кунилингус.

Понатаму, 60 отсто од нив редовно ја достигнуваат кулминацијата за време на сексот, така што нема подобро време од сега да го зграпчите партнерот и да посветите еден ден на усовршување на оваа уметност.

Кога на тоа ќе додадете нешто слатко – станува совршенство. Тоа е модерен и прилично нов секс фетиш во кој многумина уживаат.

Соблечете ги гаќите и седнете на сладолед за да се подготвите. Потоа легнете на грб и замолете го саканиот да се почести, односно се да исчисти со јазикот.

ИЗВОРАло
претходниот член,Западнонилска треска е забележана во Грција, апел кон македонските туристи за поголема внимателност!
Следната статијаЌе почекаме за стабилизација на временските услови

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде