Порталот New Lines објави дека дошол до аудиоснимка од олигарх близок до Кремљ кој вели дека Владимир Путин е тешко болен и дека има рак на крвта, иако не го прецизира типот на карцином од кој наводно страда рускиот претседател, пишува Фокус.

Информациите говорат дека за оваа состојба бил испратен доверлив документ до седиштето на руската безбедносна и разузнавачка агенција ФСБ и до сите регионални директори на ФСБ.

ИЗВОРФокус
претходниот член,Како изгледаат меѓучовечките односи во токсична работна средина?!
Следната статијаКаква симболика имал бројот 13 во рамките на древните митологии?

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде