Хотел Боград објавува оглас на следните позиции:

  • Шанкер или шанкерка
  • Келнер или келнерка
  • Помошник или помошничка во кујна

Примарните услови за добивање на работните позиции е:

  • Да имате интерес
  • И да свртите на телефонските броеви 070/330-888 или 070/749-723

May be an image of text that says 'хотел боград ви нуди да бидете дел од нашиот тим. потребни ни CE шанкер/ка, келнер/ка. помошник/чка во KyJHA. сите заинтересирани кандидати може да HE контактираат HA: тел: 70/330-888 тел: 070/749-723 bo grad IN STATION APARTMENTS'

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Домашна маска од краставица и млеко за темелна нега на лице
Следната статијаКако да го уредите „совршено“ вашето работно биро?!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде