дома животен стил Првата сопруга на Трамп кажа неколку неочекувани работи за неговата втора сопруга...

Првата сопруга на Трамп кажа неколку неочекувани работи за неговата втора сопруга – Меланија

713
0

Ивана Трамп, првата сопруга на американскиот претседател Доналд Трамп, гостуваше во британското шоу „ Loose Women “ и зборуваше за нејзината врска со Трамп, но откри и што мисли за Меланија.

“Не сум сигурна. Таа е многу тивка. Не оди на многу места. Оди таму каде што треба. Тивка е”, одговори таа со двоумење.

претходниот член,Градниките продолжуваат со работа, за училиштата уште се чека решение
Следната статијаПОТРЕБНА Е ИСКЛУЧИТЕЛНА ХРАБОСТ “Трамп проговори по историскиот договор, а потоа му се обрати на претседателот Вучиќ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде