дома животен стил Новата девојка на Бред Пит е вистинска убавица, а еве како изгледа:

Новата девојка на Бред Пит е вистинска убавица, а еве како изгледа:

822
0

Германската манекенка Никол Потуралски (27), наводната девојка на американскиот актер Бред Пит (56), минатата недела присуствуваше на премиерата на филмот „Џим Нопф и дивиот 13“, пишува Дејли меил.

Потуралски дојде на премиерата во опуштена модна комбинација која вклучуваше црни чизми, тесни фармерки, кошула и кожна јакна, а облеката ја надополни со чанта и светло-кафеава шамија.

Ако навистина се нашминкала, тогаш тоа го сторила минималистички, а косата ја носела на разделба.

image