Вечерва со почеток во 20.00 часот на Радио МОСТ ќе се емитува нова епизода од комичното шоу во продукција на „Златен заб“ со Марјан Георгиевски и Ивана Наскова.

Шоуто се емитува секоја недела, во константен состав со домаќинот Марјан Георгиевски, а гости се комичари, автори, актери од голем број на балкански земји.

Репризно издание – секоја среда во 20.00 часот на radiomost.net.

ИЗВОРМој збор
претходниот член,Inserm: Нема количина алкохол што не е опасна по здравјето
Следната статијаОпштина Кисела Вода ќе го субвенционира секој купен велосипед

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде