Продукција: Проспериум Филмс

Сценарио и нарација: Магдалена Маг

Година на реализирање на проектот: 2021

Структура на репортажа:

  • Вовед – општи специфики,
  • Културни богатства,
  • Природни богатства,
  • Демографија

Дитрибуција:

  • Портал „Мој збор“
  • Радио „Мост“
ИЗВОРМој збор
претходниот член,Страв од стареење: Што да правиме ако доживееме стотка?
Следната статијаЌе бидат потребни ковид пропусници за влез во угостителски објект и во Србија

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде