Контроверзната раперка Ники Минаж го роди своето прво дете.

Ники Минаж и нејзиниот сопруг Кенет Пери се уште не го откриваат полот на детето, а не е познато ниту името на бебето.

– Сними неколку песни со „труднички“ стомак

Популарната раперка инаку минатата година објави дека стапила во брак со пријателот од детсвото Кенет и дека се повлекува од сцената за да основа семејство.

Но, во меѓувреме контроверзната Минаж сепак ја продолжи музичката кариера и објави неколку песни и истакна дека работи на нов албум.

Извор: Канал5

претходниот член,Најголемите македонски поети ќе останат непознати за средношколците поради скратена наставна програма
Следната статијаЗамислете го светот без огледало?

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде